Про нас

about us picture your burger

Your Burger народився в місті Стебник на початку 2018 року.

 Згодом засновники мережі зрозуміли, що фаст фуд – це не про бренд Your Burger, тому через пів року відкрилась повноцінна Бургерна в центрі Стебника. Відвідувачі приходять в заклад не тільки покуштувати найсмачніші бургери в регіоні, а й просто провести вільний час.

 Пройшов рік, і в місті Дрогобичі з'явився новий Your Burger, який приносить гастрономічне задоволення ще більшій кількості людей.

 У нас ви можете замовити унікальні бургери із яловичини, курятини, риби, різноманітні снеки, салати й неперевершену картопельку фрі із різноманітними додатками. Ми використовуємо тільки натуральні, найвищої якості продукти та сіль з Дрогобицької солеварні під час приготування крафтових бургерів. А ще в Your Burger смачнезна ароматна кава, що смакує із донатсами та макарунами, якими можна насолодитись тільки у Your Burger.

 У кожному новому місті, де відкривається Бургерна, ми створюємо спеціальний бургер для цього міста. У Дрогобичі – це Бургер Дро, в Стебнику – Бургер Калійний. Фішкою Дро є те, що ви можете зробити його таким ВЕЛИКИМ як забажаєте, додаючи «поверхи» із соковитої котлети, сиру Чеддер та карамелізованого бекону. Особливість Калійного бургера в тому, що при його приготуванні використовується сіль із Стебницької шахти. Your Burger підтримує місцеві проекти та ініціативи, інвестує в міста у яких знаходиться та розвивається разом із ними.

 Аби ви могли скуштувати найкращі бургери гарячими, Your Burger створили свою швидку доставку. Тож телефонуйте та замовляйте:

 Графік роботи: Щодня з 10 до 22 години.

 Адреса:

  Дрогобич: Війтівська Гора, 64а, +38 068 06 68 278.

  Стебник: Грушевського, 6/1, +38 068 06 68 277.

  Львів: Бандери, 39/1А,+38 068 06 68 273.

Ми в соц. мережах:

instagram picture your burger https://www.instagram.com/your__burger.

facebook 1 picture your burger https://www.facebook.com/yourburgercom.

facebook 2 picture your burger https://www.facebook.com/yourburgercomua.